SIKÇA SORULAN SORULAR  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom geldi ancak profillerim gelmedi sebebi nedir ?

 

 

 

         Ürünleriniz kargoya raflar kolilenmiş profiller sarılmış bir şekilde 2 parça olarak teslim edilir kargo araçları dağıtıma çıkarken  profillerinizi araçların altına koydukları için bazen önce koliler teslim edilir birkaç saat sonra veya ertesi gün profillerinizde teslim edilecektir bu firmamızla alakalı bir durum değildir depodan ürün çıkışınız aynı anda yapılmaktadır ulaşım 1 gün içerisinde yapılmaz ise bizlerle whatsapp yolu ile iletişime geçerseniz kargo ile irtibat kurularak tarafınıza hızlı bir çözüm sunulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Cıvata somunlarım gelmedi ne zaman gelecek ?

 

 

          Cıvata somunlarınız kaybolmaması için rafların arasında gönderim sağlanmaktadır bu sebepten raflarınızı kolilerden çıkarmadan cıvata somunlarınızı bulamamaktasınız raflarınızı çıkarıp streçlerini açarsanız cıvata somun ve plastik tabanlarınızı bulacaksınız. Bulamadığınız durumlarda bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürünlerim ne zaman kargolanacak ?

 

 

 

          Hızlı teslimat sağlayabilmek için haftanın 6 günü çalışan özverili kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. 16:00’a kadar verilen siparişlerinizi aynı gün kargolamaktayız 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün erkenden kargolanır kampanya günleri yaşanan yoğunluklar sebebi ile 1 gün aksama olabilir anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Faturam ürünlerin içerisinden çıkmadı sebebi nedir ?

 

 

         Şirketimiz E-Fatura mükellefi olduğu için faturalarınız sipariş sırasında verdiğiniz mail adreslerinize aktarım sağlanmaktadır. Mail adreslerinize düşmeyen faturalarınız için bizlere whatsapp’dan ulaşmanız halinde muhasebe birimi arkadaşlarımız faturalarınızı tarafınıza en hızlı şekilde iletecektir.